Jan Čerňanský

Společnost HR link s.r.o. mi byla doporučena v době, kdy jsem byl s krátkou přestávkou více než rok nezaměstnaný. První setkání se senior konzultantkou Karlou Štětkovou začlo úpravou životopisu a motivačního dopisu, následně testem osobnostního profilu a na základě toho jsme již mohli pracovat na vylepšení verbálních i neverbálních dovedností při pracovním pohovoru, včetně rad týkajících se assessment centra. Karla mi dokázala vše stručně, rychle, přesto velmi přátelsky vysvětlit a zároveň odborně srovnávat požadavky na konkrétní pozice v konkrétních odvětvích. Sám jsem byl překvapen, jak moc poznatků mi tyto konzultace přinesly.

Kdykoliv jsem měl potřebu zeptat se na cokoliv, věděl jsem, že mohu volat případně psát e-mail a odpověďi se mi dostalo vždy ještě téhož dne.

Závěrem jen uvádím, že pokud budu v budoucnu já nebo kdokoliv z mých blízkých hledat práci případně radu ohledně kariérního rozvoje, společnost HR link s čistým svědomím rád doporučím a zároveň bych tímto chtěl poděkovat, že jsem pracovní pozici ve vystudovaném oboru nalezl.

Jan Čerňanský