Romana Andrlíková

Společnost HR link s.r.o. jsem kontaktovala s požadavkem na kariérové poradenství v období hledání nového zaměstnání. První, pozitivní dojem na mne udělaly už webové stránky. Design působí harmonicky a vyvolává uklidňující pocit v dnešní uspěchané době. Líbilo se mi, že ukazují svoji tvář a uvádí profesní zkušenosti. Rovněž, že nabízí komplexní služby.

První setkání se zástupcem společnosti Michalem Nebeským bylo profesionální, potěšila mě vstřícnost a flexibilita, perfektní komunikace. Moc jsem ocenila okamžitou zpětnou vazbu a rozbor pracovního pohovoru, který jsem předtím absolvovala u klienta společnosti. Michal mi dal nový pohled na některé situace a užitečné rady, jak reagovat na “cílené” otázky během pohovoru.

Následně mi byla nabídnuto kariérové poradenství se senior konzultantkou Karlou Štětkovou. Tato konzultace byla pro mě velmi přínosná a přiznám se, že předčila mé očekávání. Karla se mi moc hezky věnovala a dala mi velice užitečné rady k nezaplacení. Až když jsem odcházela, uvědomila jsem si, že mi věnovala více času, než bylo domluveno. Je velmi příjemná, lidská a opravdu zkušená.

Věřím, že budete dobrý a kompaktní tým. Přeji vám hodně úspěchů a spokojených klientů jako jsem já.

Romana Andrlíková