Pro společnosti


Kontaktujte nás v případě, že potřebujete propojit se špičkovými odborníky v oblasti HR. Společně najdeme optimální řešení.

Personální strategie

Recruitment od A do Z

Potřebujete obsadit pozici ve vaší společnosti a nevíte, jak na to? Nebo nevíte, kde vzít čas, abyste probrali záplavu odpovědí, které přišly na zveřejněný inzerát? Inzerovali jste pozici a kandidáti se nehlásí?

Chci vědět více

Outplacement na míru

Jste v situaci, kdy musíte propustit jednoho nebo více zaměstnanců vaší společnosti? Chcete jim pomoci s řešením složité situace, do které se tím dostanou? Chcete připravit vaše manažery na vše, co je v souvislosti s propouštěním může čekat? Chcete mít jistotu, že vše zvládnete efektivně a s minimem rizik pro vaši společnost?

Chci vědět více

Pronájem personalisty

Řešíte v HR oblasti situace, na které vám schází kapacity nebo know-how? Nemáte vlastního personalistu nebo váš personalista dočasně nemůže pracovat? Potřebujete výpomoc, aby HR procesy běžely bez problémů dál a mohli jste se věnovat jiné činnosti? Potřebujete vlastního personalistu, ale pouze na částečný úvazek?

Chci vědět více

HR marketing

Představte si, že potřebujete obsadit pracovní místo. Ještě jste nedopsali inzerát a už máte na stole tři naprosto perfektní životopisy. Žádné nekonečné čekání, když se nikdo nehlásí. Žádné stovky možná milých, ale pro tuto pozici naprosto nevhodných uchazečů. Prostě jen ti tři praví.

Chci vědět více

Vzdělávání na klíč

Záleží vám na odborném růstu vašich zaměstnanců? Chcete, aby drželi krok s dobou a s nejnovějšími trendy? Potřebujete, aby si osvojili další dovednosti, které jim pomohou dělat svoji práci ještě lépe?

Chci vědět více

Social Media

Služba ideální pro ty, kteří chtějí vědět, jak donutit sociální sítě pracovat ve svůj prospěch v těch nejrůznějších situacích. Buďte zajímaví pro své online okolí.
Využijte potenciál sociálních sítí na maximum. Oslovte svými profily stávající i nové zákazníky, klienty či obchodní partnery. Zapojte do komunikace své zaměstnance nebo naopak nadchněte ty potenciální, kteří hledají třeba právě vás.

Chci vědět více

EGOsynergy® prodej

Proč někomu prodáte snadno a jiný vás soustavně odmítá? Co rozhoduje o úspěšném prodeji? Jak získat důvěru klienta již při prvním setkání? Jaké nejčastější chyby obchodníci dělají? Jak si vybudovat sebedůvěru a jednat bez stresu? Podle čeho rozpoznat kdy argumentovat a kdy jen naslouchat? Co jsou to smyslové slovní klíče?

Chci vědět více

EGOsynergický Leadership

Proč si s jedním členem týmu rozumíte více než s druhým? Podle čeho obsazovat pozice v týmu, aby vše klapalo? Jaké nejčastější chyby manažeři dělají? Jak vyladit atmosféru a zlepšit porozumění? Co motivuje stejně účinně jako peníze? Jak efektivně motivovat svůj tým?

Chci vědět více

Práce na dálku
konzultace pro klienty

Práce na dálku umožňuje maximální využití potenciálu vašich zaměstnanců. Řada úspěšných firem již tento způsob organizace práce využívá tam, kde to charakter činností dovoluje. Kromě výrazného zvýšení efektivity tím současně svým lidem nabízejí atraktivní benefit – „být pracovně nezávislý na místě a čase“.

Chci vědět více
Zobrazit Reference

Reference

Co říkají naši klienti? Jakých služeb využili a jak s nimi byli spokojeni?