Kdo jsme


HR link s.r.o. vznikl propojením profesionálů

Profesionálů, kteří dlouhodobě působí v oblasti HR a kariérového poradenství. Každý z našich konzultantů má minimálně 10letou praxi v oboru, výjimkou není ani praxe delší než 20 let. Zkušenosti jsme postupně získávali nejen v personální agentuře, konzultační a vzdělávací společnosti, spoluprací s pracovními portály, ale problematiku známe i z pohledu zaměstnavatelů. I když máme dlouholeté zkušenosti, snažíme se o neustálý odborný růst a navzájem si předáváme získané know-how. Ve své práci sledujeme nejnovější trendy. Využití sociálních sítí a informačních technologií je samozřejmostí.

team-logo

Naše hodnoty a co je pro nás důležité

Dělat práci, která nás baví.

Být významný a spolehlivý partner v oblasti HR, který pomáhá a ne prodává.

Pracovat s lidmi, kterých si vážíme.

Dělat to, co má smysl a co umíme.

Pomáhat druhým růst.

Dodržovat zásadu Win-Win-Win. Spokojený musí být klient, zaměstnanec (uchazeč) i my.

Náš tým

Jarka Rozbrojová

Jarka Rozbrojová
Senior konzultant


Více než 13letá praxe v oblasti řízení lidských zdrojů. Zkušenosti z výkonné pozice v personální agentuře. Budování personální politiky a všech personálních procesů ve dvou středně velkých společnostech. Dlouhodobá spolupráce s klienty při hledání nových zaměstnanců i formou Assessment Center.

Michal Nebeský

Michal Nebeský
Business Development Manager


Více než 10letá praxe v oblasti HR.  Zkušenosti jak ze strany dodavatele HR řešení, tak ze strany vedení firemního HR. Zkušenost s vývojem a následným prodejem ATS, vedením týmu, HR konzultacemi, HR marketingem a nastavováním procesů u zákazníků, transformace  HR oddělení směrem k modelu Business Partnerů, optimalizace HR procesů.

Karla Štětková

Karla Štětková
Senior konzultant


Téměř 20letá praxe v oblasti řízení lidských zdrojů, IT a financí, zkušenosti s celým spektrem HR činností, s vedením lidí, řízením projektů. V posledních letech se věnuje lektorské činnosti v oblasti personalistiky a měkkých dovedností, kariérovému poradenství na projektech EU – osoby znevýhodněné na trhu práce (ženy s dětmi, lidé v předdůchodovém věku apod.)

Hana Dostálová
Hana Dostálová
Senior konzultant

Jana Milfaitová
Jana Milfaitová
Business Development Manager

Vanda Šmolíková
Vanda Šmolíková
Training & Development Manager

lide-jana-augustinov-s
Jana Augustinová
Konzultant

lide-pavla-pulchartova-s
Pavla Pulchartová
Konzultant

Naši externisté

Jan Čepelka
Jan Čepelka 
NLP kouč, lektor, autor a vydavatel

lide-lukas-dobrovolny-s
Lukáš Dobrovolný
Social Media Consultant

lide-jitka-pouzarova-s
Jitka Pouzarová
Marketingový specialista


Michal Martoch
Práce na dálku

Spolupracujeme

Wanted-IN_PNG

Wanted-In

Portál volných pracovních pozic. Je systém umožňující zapojení třetích stran do náborového procesu. Systém umožňuje firmám nejen inzerovat pracovní pozice, ale i vypisovat odměny za doporučení kandidátů. Portál je tak nejen vhodný pro samotné uchazeče, ale i pro další osoby, které se stávají doporučiteli. Nabízí nové a jednoduché prostředí, kde se hledání zaměstnanců či zaměstnání stává více hrou než každodenním stresem.

logo-lmc

LMC

Lídr na trhu práce a vzdělávání. Od roku 1996 pomohl více než 34 000 firmám najít přes 1 000 000 zaměstnanců.

AMSP-logo

AMSP ČR

Asociace sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky z celé republiky. Je založena na třech základních pilířích: nezávislost, odbornost, praxe. Reprezentuje zájmy více jak 260.000 podnikatelských subjektů. Má důležité postavení v rámci evropských struktur. 

TCC Online

TCC online

Poskytovatel profesionálních a zároveň flexibilních online nástrojů a řešení pro výběr a rozvoj zaměstnanců od široké nabídky psychodiagnostiky, přes 360° zpětnou vazbu po prostředí pro průzkumy spokojenosti a další online analytické nástroje.

mensa-logo

MENSA

Mensa je mezinárodní společenská organizace založená roku 1946 v Oxfordu. Je to nevýdělečné apolitické sdružení nadprůměrně inteligentních lidí bez rozdílu rasy a vyznání.