Recruitment od A do Z

Potřebujete obsadit pozici ve vaší společnosti a nevíte, jak na to? Nebo nevíte, kde vzít čas, abyste probrali záplavu odpovědí, které přišly na zveřejněný inzerát? Inzerovali jste pozici a kandidáti se nehlásí?

Pomůžeme vám

Nabízíme pomoc při řešení těchto situací v rámci vašich náborových potřeb, a to v jakékoliv fázi náborového procesu. Pomůžeme vám najít nové kolegy, kteří budou posilou pro váš tým.

Při realizaci náborového procesu vám můžeme pomoci s těmito činnostmi:

  • analýza náborových potřeb
  • popis pracovní pozice
  • sestavení inzerátu pracovní pozice
  • volba inzertní strategie
  • vyhledání uchazečů v databázích a na sociálních sítích
  • předvýběr došlých reakcí
  • průběžná komunikace s uchazeči
  • psychodiagnostika a testování uchazečů
  • pohovory s uchazeči
  • organizace a realizace Assessment centra

U specifických pozic využíváme přímé oslovení kandidátů. Rádi vám pomůžeme i s přípravou nástupu vybraného kandidáta na danou pozici a nastavením následného adaptačního procesu. Náborový proces můžeme realizovat rovněž formou dodání nového zaměstnance tzv. na klíč.

Co spoluprací s námi získáte?

Využitím našich služeb výrazně ušetříte čas. Oslovíte kandidáty s odpovídajícím profilem i ze zdrojů, které byste jinak k náboru nevyužili.  Budete mít jistotu, že všichni uchazeči byli objektivně posouzeni a i uchazeči, kteří neuspěli, dostali všechny potřebné informace. Celý proces proběhne rychle, efektivně a s maximální snahou o úsporu vašich finančních prostředků.

Některé vaše otázky zůstaly nezodpovězeny? Máte specifické požadavky? Chcete využít naše služby?

michal-nebesky-roundKontaktujte nás:

Michal Nebeský

tel. 602 455 241
email: michal.nebesky@hrlink.cz

Skutečně od A do Z